TEKNİK SERVİS


İstanbul Bilgisayar olarak 17 Yıllık tecrübemiz ile bilgisayar teknik servisi konusunda  siz değerli müşterilerimizin istek ve memnuniyetleri ön planda tutularak hizmet vermekteyiz.  Bilişim teknolojileri konusunda vereceğimiz teknik servis hizmetimizi en kısa sürede planlanmış bir sistem ile kaliteli, verimli ve ekonomik olarak sağlamaktayız.
İstanbul Bilgisayar olarak sizlere hem iş ortamınızda hem de ev ortamınızda bilgisayar teknik destek konusunda hizmet vermekteyiz. Bilişim teknolojileri alanında verebileceğimiz hizmetlerimiz online bağlantı kurularak veya isteğiniz doğrultusunda İstanbul Bilgisayar Teknik Servisinde yapılmaktadır.
Yaşayabileceğiniz donanımsal yada yazılımsal sorunlarınız ( bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı sorunları,işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından giderilmektedir. Bilgisayarınızda oluşan sorunlar ile ilgili öncesinde cihazınızın genel kontrolleri yapılacak ve arıza tespiti tamamlanıp tarafınıza haber verilerek onayınız doğrultusunda en hızlı şekilde işlemleriniz tamamlanıp teslimi sağlanır.